Eugene Ionesco, Affiche Theatervoorstelling, 1982. Voyage chez les morts.

Eugene Ionesco, Affiche Theatervoorstelling, 1982. Voyage chez les morts. kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 10!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 10
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Eugene Ionesco, Affiche Theatervoorstelling, 1982. Voyage chez les morts. kopen? Bied vanaf 15!Eugene Ionesco, Affiche Theatervoorstelling, 1982. Voyage chez les morts. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Eugen Ionesco (1912-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Eugene Ionesco. (1912-1994 Paris.)

Affiche voor een theatervoorstelling in Basel.

Jaar: 1982.

Techniek: Kleurenlithografie op dik / mat papier.

Afmetingen: 90 cm. bij 56 cm.

Affiche is in goede staat.

Verzendkosten in koker,  Binnen Nederland 10,- euro. Naar belgie 16,- euro. Andere landen: n.o.t.k.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:12-11-2013 om 22:22
Eindtijd:18-11-2013 om 22:22

kwant
18 nov. / 19:12
€ 15