Eugene Milota - ABSTRACT LANDSCHAP

Eugene Milota - ABSTRACT LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 29!
Eugene Milota - ABSTRACT LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 29!Eugene Milota - ABSTRACT LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  freedom
FA. (1)

Lid sinds 2021
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Eugene Milota (1921)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
EUGEN MILOTA 1921
VERMELD PIRON 1999VOL 2
SCHILDER BEKEND VOORAL OM ABSTRACTE WERKEN

HET WERK ZELF /  COMBINATIE AQUAREL + INKT/ GESIGNEERD

HET WERK ZELF IS IN PERFECTE STAAT DE LIJST ERROND IS NIET MEER BRUIKBAAR EN IS EEN BEETJE VUIL

Eugene Milota (1921)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  freedom
FA. (1)

Lid sinds 2021
12 verkochte items
72 cm
54 cm
Starttijd:29-12-2021 om 11:31
Eindtijd:09-01-2022 om 19:27
Openingsbod€ 29
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrimbergen, België
VerzendingAlleen binnen België