Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd

Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg (1872-1956) 2x kleurenets van Rotterdam - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Eugene Rensburg (1872-1956)

"Steiger Rotterdam", afmetingen ets:31cm x 47,5cm

"Lange torenstraat Rotterdam 1910" afmetingen ets:19cm x 29cm

Beide ingelijst - niet achter glas

Verzenden mogelijk

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:12-10-2016 om 18:17
Eindtijd:26-10-2016 om 18:17

Biedingen (7):

maarten_o
25 okt. / 18:33
€ 12
Armando
25 okt. / 18:32
€ 10
maarten_o
25 okt. / 18:32
€ 9
Armando
25 okt. / 18:32
€ 7
maarten_o
25 okt. / 18:32
€ 5
Armando
19 okt. / 00:19
€ 3
Bernar
17 okt. / 16:52
€ 1