Eugene Rensburg, Boerderij Vierhouten, Ets

Eugene Rensburg, Boerderij Vierhouten, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 5,00

Eugene Rensburg, Boerderij Vierhouten, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Boerderij Vierhouten, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Boerderij Vierhouten, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van een boerderij bij Vierhouten

Losbladig op onderblad, beeldmaat 8x12, bladmaat 16x25

Gesigneerd r.o. in de druk 'Eug Rensburg'

Getiteld l.o. in de druk 'Vierhouten'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:26-03-2018 om 16:45
Eindtijd:09-04-2018 om 16:45

Biedingen (4):

artb
28 mrt. / 21:04
€ 5
Armando
28 mrt. / 21:04
€ 3
artb
28 mrt. / 21:04
€ 3
Armando
26 mrt. / 22:32
€ 1