Eugene Rensburg, Kerktoren in Veere, Ets

Eugene Rensburg, Kerktoren in Veere, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Eugene Rensburg, Kerktoren in Veere, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Kerktoren in Veere, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Kerktoren in Veere, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van de Kerktoren in Veere

Losbladig, beeldmaat 21x13, bladmaat 51x34

Gesigneerd in potlood r.o. 'Eug Rensburg' en l.o. in de druk

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:29-09-2017 om 12:19
Eindtijd:10-10-2017 om 15:19

Biedingen (2):

KunstkamerZuidoost
2 okt. / 09:27
€ 3
Noudje
29 sep. / 21:41
€ 1