Eugene Rensburg - Vischmarkt Utrecht 1925 - Kleurets

Eugene Rensburg - Vischmarkt Utrecht 1925 - Kleurets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Eugene Rensburg - Vischmarkt Utrecht 1925 - Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Eugene Rensburg - Vischmarkt Utrecht 1925 - Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Eugene Rensburg - Vischmarkt Utrecht 1925 - Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Eugene Rensburg - Vischmarkt Utrecht 1925 - Kleurets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere kleurets door Eugene Rensburg.

Voorstelling van de Vischmarkt in Utrecht in 1925.

Losbladig, beeldmaat 61x38, bladmaat 69x49

Gesigneerd in potlood r.o. 'Eugene Rensburg', getiteld en gedateerd l.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:27-10-2016 om 09:18
Eindtijd:06-11-2016 om 12:18

Biedingen (2):

WPG
6 nov. / 09:38
€ 40
Restaurateur
5 nov. / 12:27
€ 35