Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst - Verkocht

Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Evert Bollee - De Dans (Henri Matisse) - Watercolor, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Evert Bollee (1901-1978)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 19 cm (h x b)
Lijst34 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

D3 15
Evert Bollee (1901-1978)
De Dans (Henri Matisse)
Watercolor
34 x 39 cm
18 x 19 cm

Evert Bollee (1901-1978)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
39 cm
34 cm
19 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-12-2019 om 15:03
Eindtijd:13-12-2019 om 20:02
Mpschlepers
12 dec. / 20:06
€ 40