Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 42 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 58.50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Evert Meilink (Gramsbergen 1960)
Houtskooltekening op papier
Titel: “Kamer met tafeltje”
Rechtsonder gesigneerd “E. Meilink 05”
Beeldmaat: 42 x 54 cm
Lijstmaat: 58,50 x 71 cm
Conditie: zeer goed.
De lijst heeft enkele kleine plekjes, verder in goede en nette staat.
Dit werk is ook te vinden op de site van Meilink
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 7-3-2022 om 13:07 |
Eindtijd | 13-3-2022 om 20:13 |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |