Een bloemstilleven van Ever Moll 1878 - 1955 Olueverf op doek en gesigneerd links onder - afmeting is bij benadering Het kunst zit ingelijst in een prachtig bijpassende omlijsting
wordt niet verstuurd anders beschadigd de omlijsting Die 99.9% onbeschadigd is
Alleen ophalen of laten bezorgen door koerier
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland
koeriersdienst