Bronzen beeld van Evert van Hemert. Afmetingen beeld: H27 x B13 x B7cm. Het beeld is, onder de voet, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Via Evert van Hemert hebben we vernomen, dat het werk uit zijn handen komt en bestaat uit een oplage van 3 stuks. Aan de onderzijde van de sokkel gesigneerd.
Van Hemert is een autodidact. Zijn opleiding aan de Rietveldacademie duurde, volgens informatie op zijn website, slechts tien minuten. Zijn werk is voornamelijk figuratief. Hij houdt van weelderige vormen met een erotische uitstraling. Zowel vrouwen als dieren, vooral paarden, behoren tot zijn onderwerpen. Zijn bronzen beelden maakt hij zelf, vanaf het eerste wasmodel tot en met het gieten en patineren. Zijn werk wordt geëxposeerd in binnen- en buitenland. Voor zijn schilderijen gebruikt hij voornamelijk acrylverf op linnen.
De kunstenaar is werkzaam geweest in Haarlem, Griekenland, New Orleans en heeft zich daarna gevestigd in het Friese Kolderwolde.
- Langs de weg die door het dorp voert, de Oordenwei, staan een tiental creaties van hem, een beeldenroute genaamd: Famkes fan Kolderwolde. Commissaris der Koningin in de provincie Friesland de heer Ed Nijpels heeft op vrijdag 8 april 2005 het laatste van de tien beelden onthuld genaamd "De laatste kerkgangster".
- In de elf Friese steden van de Elfstedentocht zijn op de route waar weg en water elkaar kruisen elf bronzen beelden van Aukje, een schaatsrijdster op een zuil van cortenstaal geplaatst. Het laatste beeld werd in 2007 aan de Bonkevaart in Leeuwarden geplaatst.