Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst - Verkocht

Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Evert van Vliet: Tekening, Windows II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Evert van Vliet (1947)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Windows II
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 83 cm x 63 cm (Beeld: 30 cm x 40 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: potloodtekening op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In goede staat, maar een aantal vlekjes aan de rechterkant in het beeld een een smalle strook vergeling rondom het beeld langs de randen van het passe-partout

Administratieve code:

QQLS

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:30-08-2017 om 14:03
Eindtijd:10-09-2017 om 14:03
Wauters
31 aug. / 16:37
€ 1