F. Hahn -Back to the Forties I - Grote giclee. Handgesigneerd. 2016 Oplage 30

F. Hahn -Back to the Forties I - Grote giclee. Handgesigneerd. 2016 Oplage 30 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Friedemann Hahn (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Friedemann Hahn.   VINTAGE!!

Nostalgisch  beeld uit een film uit de jaren veertig, prachtig weergeven door deze in Duitsland geboren kunstenaar.

Titel: z.t. ( Back to the forties ).

Techniek: Giclee op handgeschept katoenpapier.

Afmetingen blad: 79 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 66 cm. bij 50 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.

Oplage: Slechts 30 stuks. Dit is nummer 8.

Jaar: 2016.

Ingelijst: Nee.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Aangetekend en verzekerd door Post.nl ( Track&Trace )  € 12,50 binnen Nederland. Naar België € 17,50

Starttijd:25-05-2017 om 13:22
Eindtijd:05-06-2017 om 13:22
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland