Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Gertie Janssen - The rising sun
Simeon Gonzales - ...Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Type | Schilderij |
FEDOR VAN KREGTEN
MELKENDE BOER
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 40 X 50 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER
GEKADERD IN OUD HOUTEN LIJSTJE IN DE MAAT 48 X 58 CM
SCHILDERIJ IS IN GOEDE STAAT
LIJST LICHTE SCHADE
VERZENDEN AANGETEKEND
Starttijd | 30-11-2016 om 20:13 |
Eindtijd | 11-12-2016 om 20:18 |