Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Fedor van Kregten (1871-1937),Koeien aan de rand van het water
olieverf op doek - getekend
Afmeting: 67X52 cm ( met lijst)
Conditie: In goede staat ( heel kleine gaatje op doek en lijst licht beschadigd )
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 28-1-2018 om 9:07 |
Eindtijd | 4-2-2018 om 9:17 |