Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
B8504
Kunstenaar: Fedor van Kregten
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Koeien in landschap
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 30.5 x 40 CM
Inclusief lijst (zie afbeelding) met enige beschadigingen
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 14-2-2018 om 15:43 |
Eindtijd | 28-2-2018 om 21:43 |