Felipe Campello - Schilderij op paneel

Felipe Campello - Schilderij op paneel kopen? Bied vanaf 80!
Felipe Campello - Schilderij op paneel kopen? Bied vanaf 80!Felipe Campello - Schilderij op paneel kopen? Bied vanaf 80!Felipe Campello - Schilderij op paneel kopen? Bied vanaf 80!Felipe Campello - Schilderij op paneel kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Avkoolwik

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Felipe Campello (1961)
Jaartal2004
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rond schilderij op paneel van Felipe Campello. Gekocht op een expositie in Waalwijk jaren geleden. Doorsnede iets meer dan 100 cm.  Verkeert in goede staat

Ziet er nog prima uit. Jaren binnen gehangen, niet in het directe zonlicht.

Felipe Campello (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Avkoolwik

Lid sinds 2019
0 verkochte items
100 cm
100 cm

Starttijd:23-11-2019 om 23:12
Eindtijd:30-11-2019 om 16:30
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieBerghem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie