Félix Labisse - Kleurenlitho - Verkocht

Félix Labisse - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Félix Labisse - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Félix Labisse - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Félix Labisse - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Félix Labisse - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Félix Labisse - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Felix Labisse (1905-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Japans rijstpapier.

Editie: 175 ex. nummer 128.

Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 53 x 75 cm. Afbeelding: 50 x 65 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:16-10-2017 om 22:12
Eindtijd:20-10-2017 om 22:12
JZ2013
20 okt. / 14:27
€ 45