Felix Labisse - La Dame Nue Couvre - Verkocht

Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!
Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!Felix Labisse - La Dame Nue Couvre kopen? Bied vanaf 75!
  • Felix Labisse (1905-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage165
Conditie: zeer goed.  Lichte verkleuring rand vel, zie foto.
Nummer: 138/165. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 66 x 50 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lichte verkleuring rand vel en lichte vouw hoek, zie foto's.

Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2020 om 18:41
Eindtijd:15-07-2020 om 20:25
moulima
15 jul. / 06:54
€ 75