Felix Labisse - Passao de la Bérési - Verkocht

Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!
Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!
  • Felix Labisse (1905-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: zeer goed.

Nummer: 127. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Japans rijstpapier.

Afmeting afbeelding: 50 x 65 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 20:48
Eindtijd:06-03-2020 om 19:09
vincentgelders
06 mrt. / 15:45
€ 35