Felix Waske - Compositie met figuren, aquatint ets met vernis mou - Verkocht

Felix Waske - Compositie met figuren, aquatint ets met vernis mou kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Felix Waske - Compositie met figuren, aquatint ets met vernis mou kopen? Bied vanaf 40!Felix Waske - Compositie met figuren, aquatint ets met vernis mou kopen? Bied vanaf 40!Felix Waske - Compositie met figuren, aquatint ets met vernis mou kopen? Bied vanaf 40!Felix Waske - Compositie met figuren, aquatint ets met vernis mou kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Felix Waske (1942)
Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Bijzonder werk van de Oostenrijkse kunstenaar Felix Waske.  Niet bijzonder voor Waske want die staat bekend om composities met dit soort antropomorfe en zoömorfe figuren, maar bijzonder omdat het op werk van Lucebert lijkt.  Aquatint ets met vernis mou op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘78) en genummerd (96/100).  Linksonder een droogstempel van galerie Brusberg in Hannover en rechtsonder een droogstempel van Radierwerkstatt Kurt Zein uit Wenen.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 35cm x 33cm (blad), 20cm x 16cm (etsbeeld)

Felix Waske (1942)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
35 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:02-04-2019 om 16:59
Eindtijd:12-04-2019 om 19:03
AAH
12 apr. / 18:35
€ 40