Fenneke van der Elst - De Maaltijd, litho - Verkocht

Fenneke van der Elst - De Maaltijd, litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Fenneke van der Elst - De Maaltijd, litho kopen? Bied vanaf 1!Fenneke van der Elst - De Maaltijd, litho kopen? Bied vanaf 1!Fenneke van der Elst - De Maaltijd, litho kopen? Bied vanaf 1!Fenneke van der Elst - De Maaltijd, litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Fenneke van der Elst (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Eén van de mooiere litho’s van Fenneke van der Elst op Rives.  Handgesigneerd, gedateerd (1998) en genummerd (26  uit een oplage van 40 stuks).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In uitstekende conditie, nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: 49cm x 65cm (blad), 40cm x 46cm (beeld)

Werk moet het liefst worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O maar kan ook goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 10 euro).

Fenneke van der Elst (1950)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:02-03-2015 om 14:45
Eindtijd:15-03-2015 om 14:45
Biedingen (8)
Jaben4906
15 mrt. / 14:38
€ 13
Agatha
15 mrt. / 01:17
€ 11
Jaben4906
15 mrt. / 01:17
€ 9
Agatha
15 mrt. / 01:17
€ 7
Jaben4906
13 mrt. / 20:03
€ 5
Kaars
13 mrt. / 20:02
€ 3
Jaben4906
13 mrt. / 20:02
€ 3
Kaars
11 mrt. / 19:50
€ 1