Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fenneke van der Elst
de maaltijd
litho 22/40
1998
beeldformaat 45 x 40 cm
kan tegen verzendkosten verstuurd worden
Starttijd | 19-12-2013 om 11:33 |
Eindtijd | 2-1-2014 om 11:33 |