Fenneke van der Elst, de maaltijd , litho 22/40 - Verkocht

Fenneke van der Elst, de maaltijd , litho 22/40 kopen? Bied vanaf 40!
  • Fenneke van der Elst (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fenneke van der Elst

de maaltijd

litho 22/40

1998

beeldformaat 45 x 40 cm

kan tegen verzendkosten verstuurd worden

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:19-12-2013 om 11:33
Eindtijd:02-01-2014 om 11:33
Hans1951
02 jan. / 08:14
€ 40