Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst - Verkocht

Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst: Zeefdruk, Tafeltje met groen kleed en schaal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Michaelvanderpoorten
FA. (1)

Lid sinds 2020
25 verkochte items
  • Fenneke van der Elst (1950)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 41 cm (h x b)
Lijst71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/12
Het betreft een item uit de collectie van Randstad Uitzendbureau te Diemen

Ingelijst door lijstenmakerij kunst/werk te Utrecht

Fenneke van der Elst (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10)
FA. (1)

Lid sinds 2020
25 verkochte items
61 cm
71 cm
41 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2020 om 21:21
Eindtijd:19-01-2020 om 22:24
kompas
15 jan. / 17:32
€ 5