Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1998. Titel: De Tafel. Nummer: 9/12. fmetingen blad: H55,5 x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.Klein scheurtje aan rechter zijkant. Dit valt bij inlijsting onder de passepartout.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-12-2017 om 16:41 |
Eindtijd | 21-12-2017 om 20:41 |