Ferdinand Erfmann - Pastel - Verkocht

Ferdinand Erfmann - Pastel  kopen? Bied vanaf 50!
Ferdinand Erfmann - Pastel  kopen? Bied vanaf 50!Ferdinand Erfmann - Pastel  kopen? Bied vanaf 50!
  • Ferdinand Erfmann (1901-1968)
TypeTekening / Aquarel

Pastel van Ferdinand Erfmann

Gemaakt in Rotheneuf (Bretagne)

Gedateerd 1920

Niet ingelijst, losbladig

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:13-11-2017 om 12:47
Eindtijd:26-11-2017 om 12:47
Munchausen
16 nov. / 18:01
€ 50