Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder

Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder  kopen? Bied vanaf 30!
Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder  kopen? Bied vanaf 30!Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder  kopen? Bied vanaf 30!Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder  kopen? Bied vanaf 30!Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder  kopen? Bied vanaf 30!Ferdinand Jorwitz - Olieverf op paneel - gesigneerd rechtsonder  kopen? Bied vanaf 30!
  • Ferdinand Jorwitz

Ferdinand Jorwitz, geboren in Elsene (Brussel) 1897 en overleden in Ukkel (Brussel) 1979.

Schilder en tekenaar van landschappen, stillevens en bloemen. Hij studeerde aan de School of Arts and Crafts te Elsene bij J. Dierickx.
Hij bezocht frequent de studio van Louis Clesse en is een gepassioneerd bewonderaar van H. Boulenger, Guillaume Vogels en Jean Degreef. Hij blijkt een melancholische tolk van het Brabantse landschap, vooral in het Zoniënwoud en het oude Brussel. Hij onthult zijn ziel van een dichter in wanhopige gevoelige stillevens, met donkere achtergrond en warme en zachte kleuren.

Schilderij van de Kerk van St-Martens Bodegem.
Etiket met benaming op achterzijde.
Afmetingen: paneel - B 27 cm / H 40 cm
Kader - B 40 cm / H 48 cm

Schatting: 150 - 260 €

Ferdinand Jorwitz

Geplaatst door  woestijn007

Lid sinds 2017
7 verkochte items
Starttijd:27-02-2018 om 15:54
Eindtijd:13-03-2018 om 15:54
Openingsbod € 30
Objectlocatiezottegem, België