Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS

Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!
Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Luigini - FERDINAND LUIGINI, GEZICHT OP WATERRAD, KLEURENETS kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Ferdinand Luigini (1870-1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Ferdinand Luigini

Kleurenets, linksonder genummerd G.88, rechtsonder gesigneerd in potlood.
Afmeting incl lijst, achter glas: 85 x 70 cm. Formaat ets 58 x 49cm. In redelijk goede staat.
Kan afgehaald worden. Verzenden zonder glas is mogelijk,
Verzending incl. glas op risico koper

Italiaans-Franse kunstenaar, die in 1870 werd geboren te Orienas en overleed in 1943.
In de periode 1898-1903 leefde en werkte Luigini in Nederland, regio Volendam - Edam
en verbleef hij in Hotel Spaander te Volendam.
Luigini was schilder, aquarellist en etser van stads- en dorpsgezichten,
landschappen en portretten.

Vermelding o.a. Bénézit
--

Starttijd:17-09-2018 om 14:52
Eindtijd:25-09-2018 om 22:27
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieKatwijk zh, Nederland