Ferenc Gogos - compositie A1

Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!
Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!
  • Ferenc Gogos (1936-2011)
Jaartal1989
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gekocht in 1989 via galerie Maris, Amsterdam.
Het werk is geschilderd op katoen op paneel. gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterzijde.

Ferenc Gogos (1936-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  culvrij
FA. (1 )

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
51.5 cm
51.5 cm
40 cm
40 cm
Sluit over 6d 5u 22m 56s
Openingsbod€ 150
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 12:07
Eindtijd:08-12-2022 om 20:07