Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret

Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!
Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!Ferenc Laszlo Hernady - Kinderportret kopen? Bied vanaf 95!
  • Ferenc Laszlo Hernady (1901-1956)
Jaartal1941
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Incl. lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ferenc László Hernady was een kunstschilder uit Hongarije, die jarenlang  in Den Haag heeft gewerkt. Hij was docent aan de Akademie voor Beeldende Kunsten in Tilburg.

Zijn expertise was het maken van portretten. Hij heeft een statieportret van Koningin Wilhelmina gemaakt.
Schilderij is in prima conditie. Miniem butsje links van het hoofdje, niet door de verf of doek heen , op kijkafstand niet zichtbaar.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd23-6-2023 om 21:16
Eindtijd8-7-2023 om 22:33
Openingsbod € 95
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd