Ferruccio Mataresi: Lithografie, Julia - Verkocht

Ferruccio Mataresi: Lithografie, Julia kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 19,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ferruccio Mataresi (1928-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Ferruccio Mataresi.

Kunstenaar: Ferruccio Mataresi
Titel: Julia
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd PA.
Afmeting: 70,5 x 50 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Ferruccio Mataresi (1928-2009)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:04-01-2018 om 15:48
Eindtijd:19-01-2018 om 14:48
Corn49
17 jan. / 20:14
€ 19