Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
FERRY SLEBE
NAAKTEN in het PARK
olieverf op linnen geplakt op board in de maat 22.5 x 33 cm
Gesigneerd links FS in oud lijsje
Goede staat
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 27-3-2014 om 13:28 |
Eindtijd | 3-4-2014 om 14:28 |