Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
FERRY SLEBE
STAAND NAAKT BIJ EEN MEER
olieverf op linnen geplakt op board in de maat 23,5 x 28,5 cm
gesigneerd onder monogram FS en 1975
zonder lijst
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 21-5-2014 om 20:18 |
Eindtijd | 30-5-2014 om 20:18 |