Fia van Driel , Olieverf schilderij , Stil leven , Klaprozen in glazen pot

Fia van Driel  ,  Olieverf schilderij ,  Stil leven , Klaprozen in glazen pot    kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Hendrikusman

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Tilly Moes (1899-1979)

 Doek zit ingelijst  in oude orginele antieke lijst (ca 1940 )  afmetingen 100cm x 70cm  , doek is in zeer goede staat  lijst is op sommige plaatsen gerestaureerd .

Fia van Driel signeerde ook wel doeken van haar met "Tilly Moes" , doeken die ze zelf niet mooi vond.

Starttijd:17-05-2017 om 15:39
Eindtijd:31-05-2017 om 15:39
Openingsbod€ 1000
ObjectlocatieEnschede, Nederland