Fieravino, keramiek, Vazen

Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!

Fieravino, keramiek, Vazen

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 225,00

Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!Fieravino, keramiek, Vazen kopen? Bied vanaf 225!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Twee prachtige grote hoge vazen en twee prachtige potten, naar bekende Italiaanse ontwerper G. Fieravino.
Alle vier beschilderd met goud en narcissen, een typische afbeelding naar de Italiaanse ontwerper. Allen in zeer goede vintage staat. Gesigneerd G.Fieravino.

Afmetingen: vaas hoogte is 46 cm.  grootste diameter 22 cm.
Afmetingen: pot hoogte is 19 cm. diameter is 26 cm.

In uitstekende staat.

Ook mooi als kaststel.

Het openingsbod is reeds een goede koop.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:15-01-2016 om 22:13
Eindtijd:22-01-2016 om 22:13

Kingo
18 jan. / 01:15
€ 225