Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Dirk Filarski, formaat beeld 33 x 25 cm, gesigneerd, op de steen, rechtsonder,
in prima staat.
Starttijd | 30-9-2016 om 15:38 |
Eindtijd | 9-10-2016 om 15:38 |