Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst

Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Finn Pedersen - olie op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
  • Finn Pedersen (1944-2014)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 43 cm (h x b)
Lijst70 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van de Deense neo CoBrA kunstenaar Finn Pedersen

Olie op linnen van hoge kwaliteit

Verf is in dikke lagen aangebracht

Handgesigneerd linksonder

Finn Pedersen (1944-2014)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
299 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
53 cm
70 cm
43 cm
60 cm
Sluit binnenkort 2u 24m 28s
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieErpe,  België
VerzendingWereldwijd
Starttijd:24-01-2023 om 07:41
Eindtijd:05-02-2023 om 20:50