Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' - Verkocht

Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 655,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!Finn Pedersen - Olieverf op doek, 'Cobra-figuur' kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Finn Pedersen (1944)
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
Lijst37 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de hand van Finn Pedersen.

Finn Pedersen was één van de weinige Cobra-volgers, die ook daadwerkelijk met de Cobra-leden heeft geexposeerd. In 1966 exposeerde hij samen met onder andere Karel Appel, Asger Jorn en Carl Henning Pedersen in Kopenhagen.

Dit olieverf is typisch voor de stijl waarvan we hem kennen. Heerlijk expressief geschilderde figuren, uitbundig kleurgebruik en dik opgezette verf.

Het werk verkeert in zeer goede conditie en is passend gelijst. Het geheel kan zo aan de muur!

Finn Pedersen (1944)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
29 cm
37 cm
27 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 655,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2020 om 07:11
Eindtijd:19-06-2020 om 12:26
Cymbalman
19 jun. / 12:22
€ 570