Finn Pedersen originele aquarel, handgesigneerd

Finn Pedersen originele aquarel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 160,00

Finn Pedersen originele aquarel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Finn Pedersen originele aquarel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Finn Pedersen (1944)

Origineel  werk van Finn Pedersen

Techniek: aquarel op papier

Afmertingen: 20 x 13 cm

Handgesigneerd

Lijst op 2de foto is inbegrepen in de prijs

Dit item is verkocht voor 160,00

Starttijd:01-11-2013 om 13:44
Eindtijd:06-11-2013 om 13:44

Biedingen (2):

John1947
5 nov. / 19:30
€ 160
Frederik
4 nov. / 16:42
€ 150