Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk - Verkocht

Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!
Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!
  • Firma Regout & Co (1827-1899)
TypeVaria
Periode1850 t/m 1900
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooi exemplaar porseleinen bord antiek.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:29-07-2019 om 08:38
Eindtijd:08-08-2019 om 16:09
Rose1
08 aug. / 16:07
€ 40