Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG

Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - LOT VAN 3 WERKEN / 2x ETS + 1x LINO / 68x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (19)

292 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Flip van der Burgt (1927-1977)
Jaartal1961
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/10, 8/10,20/100

Flip Van Der Burgt (1927-1977).
Lot van 3 werken op papier, gemonteerd onder passe-partout.
1.       Titel: “Naakt”, zwart-wit ets, gesigneerd met potlood, ex.nr. 8/10, 1960, 13x10cm.
2.       Titel: “St.Nicolaas A’dam”, zwart-wit ets, gesigneerd met potlood, ex.nr. 8/10, 12x14cm.
3.       Titel: “De Korenhaven A’dam”, zwart-wit linosnede, gesigneerd met potlood, ex.nr. 20/100, 1961, 16x30cm.
Passe-partout: 68x50cm, beduimeld.
Werken in goede staat.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).

Passe-partout beduimeld.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-01-2020 om 11:10
Eindtijd:12-02-2020 om 19:50

ad1951
12 feb. / 19:43
€ 25