Flora Hofman -Linolsnede 1968 , handgesigneerd - Verkocht

Flora Hofman -Linolsnede 1968 , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 8,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Openingsbod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Flora Hofman -Linolsnede 1968 , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Flora Hofman -Linolsnede 1968 , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bone
FA. (14)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Flora Hoffmann

originale Linolsnede

de Meinacht

handgesigneerd

Edition Videl 1968

afmetingen blad 20,0 x 29,0 cm

afmetingen beeld 17,0 x 21,0 cm

in goede staat

kan in een nieuw passe-partout formaat 30 x 40 van musuemqualiteit geleverd worden,

kleur wit. De kosten hiervan zijn Euro 5,00 extra.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bone
FA. (14)

855 verkochte items
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:12-12-2014 om 13:40
Eindtijd:19-12-2014 om 13:40
Biedingen (3)
Withaar
19 dec. / 13:25
€ 8
char
19 dec. / 13:25
€ 6
char
16 dec. / 19:28
€ 1