Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora - Verkocht

Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Flora Keramiek - Grote vaas decor Astora. Vaas model 723, in prima onbeschadigde conditie. Gemerkt met sticker en aan de onderzijde met de hand voorzien van decor en modelnummer.

Afmetingen; 30 cm hoog en 20 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:26-05-2018 om 16:08
Eindtijd:09-06-2018 om 22:20
Biedingen (3)
merel_olgers
09 jun. / 21:33
€ 3
TONA3
08 jun. / 21:42
€ 2
merel_olgers
30 mei / 14:28
€ 1