Floris Arntzenius (Soarabaja 1864 - Den Haag 1925) Gouache Ongesigneerd Titel onbekend Beeldmaat: 10 x 17 cm Passe-partoutmaat: 21,50 x 28 cm Vooralsnog exclusief lijst, wel voorzien van passepartout
Conditie: in nette staat De echtheid is 100% gegarandeerd Herkomst: (destijds gekocht bij) kunsthandelaar/schilderijen restaurateur M. Looman (Amsterdam)
Goed
In nette staat, uiteraard oudheidsporen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00