Floris Arntzenius - Gouache, Den Haag?

Floris Arntzenius - Gouache, Den Haag? kopen? Bied vanaf 2450!
Floris Arntzenius - Gouache, Den Haag? kopen? Bied vanaf 2450!Floris Arntzenius - Gouache, Den Haag? kopen? Bied vanaf 2450!
  • Floris Arntzenius (1864-1925)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Floris Arntzenius (Soarabaja 1864 - Den Haag 1925)
Gouache
Ongesigneerd
Titel onbekend
Beeldmaat: 10 x 17 cm
Passe-partoutmaat: 21,50 x 28 cm
Vooralsnog exclusief lijst, wel voorzien van passepartout

Conditie: in nette staat
De echtheid is 100% gegarandeerd
Herkomst: (destijds gekocht bij) kunsthandelaar/schilderijen restaurateur M. Looman (Amsterdam)

In nette staat, uiteraard oudheidsporen

Starttijd:18-08-2022 om 09:57
Eindtijd:23-08-2022 om 19:18
Openingsbod € 2450
ObjectlocatieHeerenveen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa