Floris Brinkman - Landschap

Floris Brinkman - Landschap kopen? Bied vanaf 600!
Floris Brinkman - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Floris Brinkman - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Floris Brinkman - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Floris Brinkman - Landschap kopen? Bied vanaf 600!Floris Brinkman - Landschap kopen? Bied vanaf 600!
  • Floris Brinkman (1946)
Jaartal2005
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst103 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de kunstenaar Floris Brinkman. Hij werd in 1946 geboren in Den Helder en groeide hier ook op. Vanaf jonge leeftijd trok de schilder- en tekenkunst hem al. Het was dan ook vanzelfsprekend dat hij een opleiding zou gaan volgen aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten.

In 1979 won Brinkman de prestigieuze Le Prix International d’Art Contemporain, een belangrijke kunstprijs die zijn carrière een flinke impuls gaf. Sinds 1990 woont Floris Brinkman in Frankrijk, volgens de schilder het land waar ‘het gouden licht’ schijnt.
Het werk beschikt over een simpele houten lijst. Het doek is intact en de kleuren zijn mooi helder.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland

Floris Brinkman (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  NBroekhuizen
Lid sinds 2021
0 verkochte items
103 cm
103 cm
100 cm
100 cm
Starttijd18-2-2021 om 10:51
Eindtijd21-2-2021 om 14:00
Openingsbod € 600
ObjectlocatieEnkhuizen,  Nederland