Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening - Verkocht

Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - Vlaams landschap, tekening kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
  • Floris Jespers (1889-1965)
TypeTekening / Aquarel

Karakteristiek landschapje van Floris Jespers.  Houtskool of zwart pastelkrijt op dik papier, met potlood gesigneerd, in passe-partout.  In goede conditie; het papier is vergeeld, en het passe-partout is niet top.  Blad kan waarschijnlijk redelijk makkelijk uit passe-partout gehaald, en opnieuw ingekaderd, worden.

Afmetingen: 35cm x 26cm (incl. passe-partout), 24cm x 16cm (blad)

Floris Jespers (1889-1965)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:09-05-2018 om 21:19
Eindtijd:27-07-2018 om 19:49
patrik
27 jul. / 13:31
€ 175