Floris Meydam - staalblauwe glazen Punch set met 12 glazen

Floris Meydam - staalblauwe glazen Punch set met 12 glazen kopen? Bied vanaf 125!
  • Floris Meydam (1919-2011)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1953
Afmetingen27 cm x 20 cm x 20 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Prachtige strakke vormgeving. Bowl-punch set met deksel en bijpassende glazen.
Aantal glazen: 12 glazen
Kleur: staalblauw
Ontwerp: Floris Meydam (1919-2011)
Jaar: 1953
Afmeting bowl/punch kom: hoog 27 x diameter 20 cm
Uitvoering:  Glasfabriek Leerdam
Conditie: uitstekende staat

Sluit over 13d 1u 7m 55s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieDoorn,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:05-02-2023 om 13:50
Eindtijd:18-02-2023 om 19:02