fluitspeler door Kees Andrea - Verkocht

fluitspeler door Kees Andrea kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

fluitspeler door Kees Andrea kopen? Bied vanaf 35!fluitspeler door Kees Andrea kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  M3
FA. (2)

34 verkochte items
  • Kees Andrea (1914-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

litho, handgesigneerd.

afbeelding 30x39 cm,

met paspartout 51x53cm.

in goede staat, niet ingelijst.

verzendkosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-04-2014 om 04:39
Eindtijd:05-05-2014 om 04:39
TS
29 apr. / 18:04
€ 35