Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Klassieke houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling van de Dronkaards.
Afkomstig uit de serie Duistere Zielen uit 1921.
Losbladig, zichtmaat 20x12, bladmaat 31,5x24
Gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'F.M.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 23-11-2014 om 20:54 |
Eindtijd | 30-11-2014 om 20:54 |