Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kopergravure door Fokko Mees.
Vier voorstellingen op één blad naar het verhaal van Reinaart de Vos.
Losbladig, afzonderlijke afbeeldingen13x7, bladmaat 46,5x31
Allen gemonogrammeerd in de druk r.o. 'FM'
In potlood gesigneerd r.o. en genummerd: 'Fokko Mees' en '13/15'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 10-5-2016 om 19:46 |
Eindtijd | 19-5-2016 om 14:46 |