Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot)

Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 260,00

Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!Fon Klement: Boarddruk, zonder titel -Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Fon Klement (1930-2000)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 113 cm x 93,5 cm
Oplage: H.C. eigen druk
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Boarddruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1025,00

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken en lijsten zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Speciale voorwaarden

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (er komt dus niet nog BTW bij)
Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (eindprijs, toeslag en verzend-/bezorgkosten).

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling

Bezorgkosten: 40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Verzenden zonder lijst: Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Opmerking: Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen. Bij verzenden is dit alleen mogelijk indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Heeft u nog andere biedingen lopen dan wachten wij over het algemeen met het versturen van de factuur totdat al uw biedingen in die week zijn afgelopen, zodat de aankopen op één factuur gezet kunnen worden.

Bezichtigen

QQBS

Dit item is verkocht voor 260,00

Starttijd:20-05-2015 om 14:37
Eindtijd:31-05-2015 om 14:37

Biedingen (9):

Siny
31 mei / 00:49
€ 260
Wiese
31 mei / 00:48
€ 240
Siny
31 mei / 00:48
€ 220
Wiese
30 mei / 19:50
€ 200
Siny
26 mei / 20:41
€ 190
Z11de
24 mei / 00:26
€ 180
Siny
22 mei / 22:32
€ 170
Wiese
22 mei / 22:32
€ 160
Wiese
21 mei / 22:15
€ 150